Vysokozdvižné vozíky

Pro úzkou souvislost s dopravou rozšířila firma KROMTRANS, spol. s r.o. v polovině roku 2001 svojí činnost o prodej vysokozdvižných vozíků DESTA po generálních opravách.

DODÁVÁME:

Motorové vysokozdvižné vozíky DESTA po generálních opravách

GARANTUJEME:

  • Záruční lhůtu 24 měsíců
  • Vysokou kvalitu zpracování
  • 60 – 70 % náhradních dílů nových
  • Při generální opravě není vynechána jediná část vozíku
  • Servis do 48 hodin
  • Velmi zajímavé ceny

Zajišťujeme prodej a následný servis vysokozdvižných vozíků DESTA po kompletních generálních opravách, ve velmi příznivých cenových relacích. Generální oprava u nás znamená skutečně kompletní opravu (nikoli repasi), kde výsledkem je vozík srovnatelný s novým vozíkem. Kromě přímého prodeje vozíků po generálních opravách zajišťujeme i provedení generálních oprav vozíků, které si sami dodáte - Vašich vozíků. O kvalitě provedení generální opravy a o tom, že vozíky jsou srovnatelné s novými vozíky svědčí i záruční lhůta v trvání 24 měsíců.

Nabídka vysokozdvižných vozíků zahrnuje celou řadů typů a nosností od 1,2 do 3,5 t. Nejen typem a nosností, ale i barvou vozíku jsme schopni vyhovět Vašim přáním a představám bez navýšení ceny. Naše firma rovněž dodává různá příslušenství k vysokozdvižným vozíkům jako boční posuv, svěrací čelisti pevné i otočné, trny, nosiče sudů, dlouhé vidle, radlice, plošiny, jeřábová ramena a celou řadu dalších.

Vozíky po celkových opravách dodáváme v benzinovém nebo naftovém provedení, ale na přání je možná i dodávka pohonu na propan-butan, nebo montáž katalyzátoru Mine-x, který je homologovaný a schválený hl. hygienikem ČR pro provoz v uzavřených prostorech.

Konkrétní nabídku vysokozdvižných vozíků po kompletních generálních opravách Vám na přání obratem zašleme e-mailem, faxem nebo poštou. Aktuální ceník nemůžeme zde zveřejnit, jelikož je závislý na aktuálních výkupech ojetých vozíků.

Zpět na výpis


Novinky a aktuality