Projektová a kombinovaná doprava

PROJEKTOVÁ A KOMBINOVANÁ DOPRAVA (SILNIČNÍ – ŘÍČNÍ – NÁMOŘNÍ)

Na základě Vašeho požadavku předložíme projekt složitějších přeprav, které vyžadují větší množství vozidel, vyžadují složitější přípravu a plánování, nebo vyžadují kombinovat více druhů dopravy. Tím se myslí například:

  • nadrozměrná přeprava, která kromě tří speciálních podvozků vyžaduje 20 nebo i více běžných kamionů pro dopravu souvisejícího příslušenství.
  • nebo jiný případ, nadrozměrný náklad, který svými parametry není již možné přepravit po silnici a nebo pouze částečně. Zde zboží dopravíme do říčního přístavu a dále zajistíme přeložení v přístavu námořním a jeho pokračování do kteréhokoliv námořního přístavu na světě.
  • nebo běžný případ, kdy pouze nadrozměrná zásilka, nebo i běžný náklad, jsou určené do některého světového přístavu. Zde zajistíme přeložení a pokračování námořní dopravou.
  • ale i další dopravy vyžadující individuální přístup a plánování.

Jinými slovy,  zakázku Vám navrhneme, naprojektujeme, zašleme nabídku řešení a realizujeme kompletně včetně všech souvisejících služeb. Rovněž v případě požadavku jsme schopni zajistit vyclení zboží v přístavu určení


Zpět na výpis


Novinky a aktuality