O nás

Společnost KROMTRANS, spol. s r.o. byla založena v polovině roku 2000 a navazuje na dlouholeté zkušenosti zakladatele společnosti v oblasti poskytování dopravních služeb. Již při zakládání společnosti byl hlavní důraz kladen na vysokou kvalitu, profesionalitu a pružnost s jediným cílem, kterým je maximální spokojenost zákazníků. O zmiňovanou spokojenost zákazníků dlouhodobě pečuje tým zkušených pracovníků, který je připraven vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

Od počátku své činnosti je firma zaměřená na dopravu zboží vnitrostátní a mezinárodní v rámci celé Evropy a částečně Asie. Kromě dopravy běžných druhů zboží, se firma specializuje na dopravu nadrozměrných a těžkých zásilek. Samozřejmostí je, že k těmto přepravám firma poskytuje v plném rozsahu související servis jako je vyřízení potřebných povolení a zajištění předepsaného počtu doprovodných vozidel včetně případných doprovodů policie. K těmto účelům společnost disponuje řadou podvalníků a speciálních podvozků a rovněž několika doprovodnými vozidly. Rovněž na přání zákazníka realizujeme následnou říční nebo námořní dopravu do přístavů po celém světě. Dále zajišťujeme dopravu sypkých a volně ložených hmot sklápěcími vozidly nebo vozidly s posuvnou podlahou tzv. walking floory.

Samozřejmostí je pro nás i pojištění Vašeho zboží. Naše firma je pojištěna pro území České republiky i celé Evropy a to pro odpovědnost za škody zasilatele i silničního dopravce. V případě překročení pojistných limitů, nebo v případě požadavku pojištění All risk, sjednáváme jednorázová pojištění pro jednotlivé zásilky.

V neposlední řadě je naše společnost také dodavatelem vysokozdvižných vozíků DESTA výhradně po generálních opravách ve velmi zajímavých cenových relacích se záruční lhůtou 2 roky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a uděláme vše pro Vaší maximální spokojenost !


Novinky a aktuality